Laohaldus

Alas-Kuuli eesmärk on pakkuda tootmis- ja teenindusettevõtetele kuluefektiivset ja sujuvat tootmise kulumaterjalide ja varuosade hankeprotsessi ning oleme välja töötanud teenuse: laohaldus.

Laohaldus toimib järgmiselt

1. Alas-Kuul hoiab teie ettevõttele vajalikke tootmise kulumaterjale ja varuosi omal kulul teie tootmisüksuses.

2. Alas-Kuul vastutab selle eest, et vajalikud tootmise kulumaterjalid ja varuosad oleksid kokkulepitud kogustes laos saadaval ning hoolitseb laovarude jooksva täiendamise eest ja jälgib, et laovarud oleksid optimaalsel vajalikul tasemel.

3. Alas-Kuul tagab teile läbi oma e-teeninduskeskkonna mugava ja selge aruandluse teie tootmise kulumaterjalide ja varuosade laoseisust, tellimustest, arvetest ja pakkumistest.

Laohalduse kasud

1. Vabanevad teie ettevõtte rahalised vahendid, mis on seotud tootmistarvikute, kulumaterjalide ja varuosade ladustamisega.

2. Lihtne tootmise kulumaterjalide ja varuosade  hankeprotsess, mis nõuab teie poolt minimaalset  tööjõukulu. Vähenevad hanke ja transpordikulud.

3. Selge reaalajas aruandlus kõikidest tootmise kulumaterjalide ja varuosade tellimustest, pakkumistest, arvetest, kuludest ja laoseisust.

4. Mugav arveldamine ja faktooringu võimalus.

Oleme oma teenustes paindlikud ja lähtume konkreetse kliendi ning tööstusharu põhistest vajadustest. Täna kasutab Alas-Kuuli  kliendilao teenust  juba üle 30 Eesti  tööstusettevõtte. Kliendilao süsteem annab teie ettevõttele mõõdetava kokkuhoiu ja sujuva hankeprotsessi.

KÜSI LISAINFOT