Interroll transportöörrullid

Interroll toodab transportöörulle, komponente ja konveiereid kergemate ja raskemate pakkide transpordiks. Keskmikseks paki kaaluks on kuni 35kg ja liikumiskiiruseks 1,5 m/sek. Rullikud taluvad koormust kuni 350N rulliku kohta.

Interroll 1200 tooteseeria

Interroll 1450 tooteseeria

1200 tooteseeria on disainitud talumaks väga erinevaid temperatuurivahemikke (-28 kuni +80°C). Laialdaselt kasutatakse antud rullikuid kõiksuguste erinevate konteinerite, pappkarpide, vaatide jms transportöörimiseks.


1450 tooteseeria on disainitud talumaks kuni 5000N koormust, mille tulemusena on need kasutuses väga laialdaselt igasugustes transportöörides, millega transporditakse raskemaid esemeid.


Interroll 1700 tooteseeria

Interroll 3950 tooteseeria

1700 tooteseeria on üks laialdasemalt kasutatav transportöörrull, mida kasutatakse ka transportöörlintide juhikutena aegaajalt.


3950 tooteseeria on nn heavy-duty  transporttöörrull, mida kasutatakse erinevate raskete tootmisdetailide transportöörimiseks. Rullikud on fikseeritud tänu kettülekandele ning rullikude ketirattad on valmistatud terasest ning on tehases rulli külge keevitatud (ei ole võimalik ketirattaid vahetada).


Küsi lisainfot