Suruõhu monitooringuseadmed

Lekketuvastus

Lekked on suruõhusüsteemides kõige suurema energia raiskamise põhjuseks. Mitmed uuringud näitavad, et lekete kõrvaldamisega saab kokku hoida 30% suruõhu maksumusest. Seetõttu tuleb lekkeid sageli tuvastada ja kõrvaldada. CS Instruments LD-seeria pakub teile kõiki funktsioone, mis on vajalikud lekete tuvastamiseks ja tagajärgede mõõtmiseks energiatarbimise ja raisatud raha osas.

Rohkem informatsiooni SIIT.

 

Rõhuandurid

Rõhu jälgimine suruõhu ja gaasisüsteemides aitab energiatarbimist märkimisväärselt vähendada. Ainult vähesed masinad vajavad suruõhku, mille ülerõhk on üle 6 baari. Nominaalrõhu vähendamine vähendab nii energiatarvet kui ka lekkekaod ja suurendab kompressori kasutusiga. Elektrienergia kokkuhoidu vahemikus 6-8% saab saavutada nominaalrõhu vähendamisega ainult 1 baari.

Rohkem informatsiooni SIIT.


Õlisisalduse- ja osakeste mõõtmine

Gaasi või suruõhu kvaliteet süsteemis sõltub suurel määral õlijääkide sisalduse ja osakeste arvu pidevast jälgimisest. Meie süsteemid õlijääkide määramiseks ning suruõhus ja gaasis osakeste mõõtmiseks on saadaval nii statsionaarses kui ka mobiilses versioonis. Sel viisil pakume igale rakendusele õiget süsteemi, mis vastab võimalikult hõlpsalt ISO 8573 nõuetele.

Rohkem informatsiooni SIIT.


Küsi lisainfot

Kastepunkti mõõtmine

Kasutuspunkti mõõturi ja kastepunkti mõõteseadmete valimine on teie rakenduse jaoks hädavajalik.

Rohkem informatsiooni SIIT.


Vooluhulga mõõtmine

Suur valik erinevaid vooluhulga mõõtmise seadmeid.

Rohkem informatsiooni SIIT.